Hlídání psů

HLÍDÁNÍ PSŮ A KOČEK I JINÝCH ZVÍŘÁTEK

Kubík Zdeněk
Lampertice 129
IČO 698 72 350

Nabízím Vám hlídání Vašeho psího miláčka (na rase nezáleží) v době Vaší jakékoliv i dlouhodobé nepřítomnosti a to v průběhu celého roku.
Pejsci u nás najdou hezké, klidné prostředí na polosamotě, laskavý přístup, celodenní péči, kvalitní stravu, časté a pravidelné procházky - jednotlivě. Ubytování nabízím v kotci, kde je prostorná bouda.

Také ubytuji jednoho pejska v domácím prostředí - není k tomu určena místnost, ale pejsek má možnost se pohybovat po celém bytě s celou naší rodinou. Proto doma hlídám psi, kteří jsou hodní k dětem. Celková kapacita je tedy deset psů. Strava záleží na dohodě s majitelem, může být granulovaná nebo vařená. Pokud má pejsek speciální dietu, můžete si krmení dodat. Podávání léků, které pejsek musí pravidelně užívat, budeme i po dobu pobytu u nás pejskovi podávat. Je dobré dát pejskovi s sebou jeho pelíšek, deku - pro jeho lepší pocit. Dále požadujeme pevný prodyšný obojek, který bude mít pejsek po celou dobu pobytu na krku.

Veterinární dohled zajištěn. Okresní veterinární správa v Trutnově souhlasí s provozem hlídání psů za těchto podmínek:
Každý pes musí být očkován proti vzteklině, psince i parvoviroze (očkování nesmí být starší jednoho roku a mladší jednoho měsíce) a při příjmu musí mít klinické vyšetření veterinárního lékaře o zdravotním stavu - potvrzení nesmí být starší pěti dnů.Pro zvětšení klikněte

Najdete nás v okresu Trutnov - obec Lampertice č.p.129. Z Trutnova pojedete směr na polský přechod Královec. Uvítám po telefonické dohodě Vaši nezávaznou návštěvu.

Telefon: 606 876 586
kubik.z@seznam.cz

Veterináři, kteří se starají o naše klienty -  www.veterinarsro.cz

CENÍK: Ceny jsou včetně stravy na jeden den. Sleva na dlouhodobý pobyt (nad 30 dnů) od 5 - 20 % (i na pobyt doma). Dva psi od jednoho majitele v kotci - sleva 50% na druhého psa. NA POBYT DOMA SE SLEVA NEVZTAHUJE.
Možná je i doprava pejska 6 Kč / km (přeprava se vztahuje jen na nekonfliktní psy).

 

venku

doma

vlastní strava

MALÉ PLEMENO

150,- Kč

250,- Kč

- 10,- Kč

STŘEDNÍ PLEMENO

170,- Kč

270,- Kč

- 20,- Kč

VELKÉ PLEMENO

200,- Kč

jen po domluvě 300,- Kč

- 30,- Kč

OBŘÍ PLEMENO

220,- Kč

jen po domluvě 330,- Kč

- 40,- Kč

KOČKA

150,- Kč

při dodání stravy a steliva je cena 120 Kč

ceny platné od 1.1.2017

 

pevná je rezervace - platba na účet nebo při osobní návštěvě
číslo účtu : 0623315033/0800 (do zprávy pro příjemce vaše příjmení)

CHCI, ABY SE VÁŠ PEJSEK U NÁS CÍTIL JAKO DOMA.


Navštivte server psí svět - www.stenata.cz!

Stránka byla vytvořena 27.8.2002
Webmaster: Jaroslav Erben © PSYCHOTRONIQUE ERBEN COMPANY