Chovatelská stanice - homepage
z Orvetu - Homepage

10.12.2013 se narodila štěňátka smetanové a hodně světle žluté barvy rodičům m. Best of Junior Hannele Gold z Orvetu x o.MultiCH.North Light Sable Blues. K odběru budou začátkem února. 22.11.2013 se feně Gině Gold z Orvetu a MultiCH.North light Sable Blues narodila štěňátka smetanové barvy.K odběru budou v polovině ledna. V případě zájmu o štěně volejte mob.776676663  


Máme nového člena smečky. Uchovnili jsme pejska americko-anglické krve smetanové barvy NORTH LIGHT SABLE BLUES,který získal jen  letos na svých prvních výstavách 2x CACIB, 6x CAC, splnil podmínky pro udělení 7 mi ŠAMPIONÁTŮ různých zemí a stal se tímto MULTICHAMPIONEM. Absolvoval PODZIMNÍ ZKOUŠKY v 1. ceně s téměř plným počtem bodů. Má výborné zdravotní výsledky i super původ. V jeho rodokmenu jsou plemeníci ze světově uznávaných amerických i anglických chovů Hyspire, Rocheby, Sandyland´s, Carromer...  Mimoto má velice milou a příjemnou povahu,nesmírně miluje děti a je zcela nekonfliktní k jiným psům i zvířatům. 


Mladý, velmi nadějný pejsek QWANTO Gold slaví další úspěch. Na Národní výstavě v Brně se umístil na krásném prvním místě a stal se tak čekatelem titulu Šampion krásy ČR. Dále úspěšně absolvoval OVVR a to nejdůležitější - rentgeny kloubů i loktů s těmi nejlepšími výsledky HD 0/0 ED 0/0, tím se stal chovným psem. Majitelce gratuluji ke všem úspěchům,moc děkuji za prezentaci a přeji hodně štěstí i nadále.


2013 MÁME NOVÁ ŽLUTÁ A SMETANOVÁ ŠTĚŇÁTKA s vynikajícími zdravotními,exteriérovými i povahovými předpoklady anglické krve.K odběru budou připravena první týden v září nebo dohodou.


Pejsek QWANTO Gold z Orvetu (o.TOP Labrador.CH.Dolbia Somebody Loves Me x m.Best of Junior Hannele Gold z Orvetu) zahájil svou výstavní kariéru vynikajícími výsledky:

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHLS 
rozh.p.Šimek
mezitřída :  V 1
KLUBOVÁ VÝSTAVA RK
rozh. Mr.Richard Edwards (UK) - rozhodčí pro psy LR CRUFTS 2012
tř.mladých  V 2
SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KCHLS 
rozh. Mrs.Kira Leith-Ross(Francie)  
tř.mladých :    V 3


Všechna štěňátka z jarních vrhů odjela do svých nových domovů.Přeju jim mnoho štěstí, lásky a novým majitelům hodně trpělivosti s novým členem rodiny.Moc se těším na zprávy a fotečky.


NOVINKY - ARCHIV - ZDE