INFORMACE k odběru či rezervaci štěněte z našich chovatelských stanic : Shulamith a Chrysos Minotaurus

Odběr :

Štěňata z naší chovatelské stanice odcházejí až po dovršení 2 měsíců stáří. Zdravá, řádně socializovaná, vymazlená , navyklá na lidské a všechny ostatní členy naší smečky. Budou očkovaná , minimálně 3x odčervená a vyšetřená veterinárním lékařem. Vše bude doloženo a potvrzeno očkovacím průkazem . Čipovaná a vybavená Pet Passportem.
Spolu se štěňátkem obdržíte kupní smlouvu a samozřejmě PP – průkaz původu. ( Ten bude zasílán dodatečně poštou na Vaši adresu uvedenou ve smlouvě, hned, jakmile jej obdržíme z plemenné knihy. )
V případě, že si přejete štěně ponechat v chovatelské stanici déle, je to po dohodě možné za uhrazení nákladů s tím spojených.Rezervace:

Štěňátko si můžete u nás zamluvit – avšak bez zaplacení zálohy bude stále nabízeno i ostatním zájemcům, zkrátka bude pořád ještě volné.......

Při závazné rezervaci štěněte požadujeme zálohu dle domluvy . Přijetí zálohy potvrdíme – Doklad o přijetí zálohy na štěně . Pokud nedojde k plnění závazku z naší strany je záloha celá vrácena . Pokud dojde ke zrušení rezervace zdravého štěněte ze strany kupujícího je tato záloha nevratná ! ( Záloha je určena na výdaje s odřeknutím štěňátka , pokud nový majitel ustoupí od koupi štěněte ).
Zbytek ceny je splatný při odběru , cena se odvíjí od kvality štěněte a jeho rodičů.

Novým majitelům nabízíme radu i pomoc, a rádi bychom od nich na oplátku byli informováni o tom, jak se štěněti u nich doma daří, má-li se k světu. Občas i nějaké to foto, abychom věděli jak je šťastné, spokojené a v dobrých rukou


Přehled volných štěňátek , popřípadě odrostlých pejsků je v sekci - štěňata .

 

Daisy Chulli Bohemia - dcera našeho psa Jumbo Jett Czech Originál