| Kontakt | Španělský mastin | Výstavy | Registrace-vložení odkazu zdarma | TVORBA WWW STRAN

plemena psů podle abecedního pořádku:

A | B | C | Č | D | E | F | G | H |CH | I | J | K | L | M | N | O; | P | R | Ř | S | Š | T | U | V | W | X | Y | Z | Ž

A:

Chovatelská stanice  Sarah Fareh se zabývá chovem Afgánských chrtů ve všech barevných variantách. Všechna štěňátka odcházejí k svému novému majiteli vždy s Průkazem Původu, s Europasem, očkovaná, čipovaná, odčervená a plně socializovaná. Chovatelský servis a stálý kontakt s majitelem je samozřejmostí. Klademe důraz na pečlivý odchov štěňátek v domácím prostředí. Pro výstavy, sport nebo jako společník a kamarád. Štěňátka pouze do milujícího a stálého domova.

Chov Afgánských chrtů,odchov zdravých štěňat-nepříbuzenské krve,jen ze zahraničního krytí.Chovatelský servis a stálý kontakt s novým majitelem samozřejmostí.

CHS se zaměřením na chov Irských vlkodavů a Afgánských chrtů. Naším krédem je odchov zdravých, plně socializovaných štěňátek, "nezatížených" příbuzenskou plemenitbou.Veškerý chovatelský servis, kupní smlouva a trvalý kontakt s novým majitelem je samozřejmostí. Naší chovatelskou stanici je možno po předchozí domluvě nezávazně navštívit.

Osobní stránka afghánského chrta, fotogalerie, výstavy, historie, standard, o plemeni, odkazy.

Chovná stanice rodinného typu. Chováme psy pracovního plemene vhodné pro výstavy, výcvik i jako rodinný mazlíček. Ideální společník k dětem.

Erdelterier - jmenuji se Oktavio, je mně 6 měsíců a čekám na nové páníčky. Jsem kluk, rošťák s výbornou povahou a temperamentem, jak se na správného erdela sluší. Komu z vás budu dělat na dlouhé roky radost a potěšení?

Akita v Polsku - Akita in Poland - Akita in Polen.

Chováme Akity s láskou a je to na nich znát!

Akita je považována v Japonsku za symbol věrnosti a štěstí. Máme s naší fenou tuto zkušenost a proto jsme se rozhodli chovat plemeno Akita Inu

chováme žíhané akitky a snažíme se rožšířit toto milé plemeno

Máme dvě chovné feny jednu vzácnou modrou žíhanou a jednu červenou z A vrhu si necháváme ještě jednu fenu tmavě žíhanou,zajišťujem chovat.servis dbáme na zdraví a čistou Japonskou linii.

CHS Petaki Kensha se zabývá chovem akit čisté japonské krve.

Cílem našeho chovu je vychovávat zdravé, klidné jedince, kteří mají dělat svým budoucím pánům stejné radosti a potěšení jako dělají naši psi nám. Můžete si s námi také domluvit návštěvu a přijet se přesvědčit sami, že Akita je jedinečný pes! Po celý rok bereme záznamy na štěňata.

Nabízíme ke krytí pejska Akita Inu, jménem Ishiko Tomimopa, barva srsti žíhaná, velmi přátelské a vyrovnané povahy a to nejen k lidem a dětem, ale i k ostatním pejskům a zvířatům.. Výstavní ocenění : CAC, CAJC, CACIB, BOB, Šampión ČR a Německa, Klubový šampión, 3.místo – Světová výstava 2009.

Plemeni akita se věnujeme od roku 1992, chováme pouze toto plemeno v čisté japonské linii a snažíme se o co nejkvalitnější odchovy co do zdraví, vzhledu i povahy. Máme za sebou mnoho zahraničních krytí a výstavních úspěchů. Nejvíce nás ale těší, že jsou majitelé s našimi štěňaty spokojení a šťastní.

Zabýváme se chovem Akita inu, 100% čisté japonské krevní linie.

chov čisté japonské linie AKITA INU

Akita-inu je národní japonské plemeno všestraného použití.Je toho hodně co se o tomto plemeni dá říci,a proto navštivte naše stránky.

Jsme nová chovatelská stanice krásného japonského plemene AKITA INU

Akita inu - red puppy , stud dogs

Rinzentaru Akita inu chovatelské stanice. Moji psi dosáhl vítězné tituly, vítězové mezinárodních vítězů v několika zemích. Málo psů občas k dispozici.

Malamuty chováme od roku 1989, nabízíme štěňátka z výběrového chovu vhodná pro sport, výstavy a jako skvělý kamarád celé rodiny. Chovatelský servis zaručen, vítán stálý kontakt s novými majiteli.

Jsme malá rodinná CHS Aljašských malamutů. Snažíme se chovat zdravá a kvalitní zvířata. Štěňátka odchováváme v úzkém kontaktu s lidmi. Naši smečku tvoří 3 feny a jeden pes.

Mezinárodně uznaná chovatelská stanice aljašských malamutů.Člen AMKCR,AMCB.Výběrový chov jedinců vynikajících povah a exteriéru.

Chovatelská stanice aljašských malamutů. Shledněte naše obrovské úspěchy na výstavách - Annie získala titul Světový vítěz!!! Krycí pes k dispozici. Všichni jedinci mají oční vyšetření a vyšetření DKK. Štěňátka pečlivě plánujeme, zahraniční krytí.. Sportujeme rekreačně, ale pravidelně! Všem zájemcům ochotně poradíme, nezávazná návštěva vítána.

Chovatelská stanice aljašských malamutů od roku 1990.

Chovatelská stanice zabývající se chovem severských psů od roku 1989.Krytí,kvalitní štěnata a chovatelský servis.

Americko-kanadský bílý ovčák (viz Bílý švýcarský ovčák)

naše tři AMERICKÉ AKITKY najdete zde :)

Náš malý zázrak v podobě našich bezsrsťáčků, vše o nich.

 

chovatelská stanica zamerajúca sa na chov malopočetného plemena vhodného do bytu a pre alergikov

Chovatelská stanice TOP TEMPERAMENTE - Americký bezsrstý teriér, výstavy, agility, život.

Chovatelská stanice am. buldoků standardního typu.

9 let chovu AMERICKÉHO BULDOKA zaměřeného na zdraví, mohutnost a povahu.

Zaměření na chov amerického buldoka v typu buly.

Stanice odchovává štěňata s PP FCI amerického buldoka vhodné pro chov i výstavy. Americký buldok je vhodný jako mazlíček, pracovní pes i služba (v USA farmářský pes).

Chov Amerických Buldoků typu Bully,

Zabýváme se výstavami a odchovem AB se zaměřením na Bully typ

Naše chovatelská stanice je zakládající chov. st. amerických buldoků u nás. Importovali jsme první am. buldoky z USA již v roce 94 ( Rocky Dangerfield Fingertail, Heidi Ho Fingertail, Grazy Legs Fingertail a Frosbite.

V současné době máme jednu chovnou fenu, se kterou jsme získali ocenění Šampion ČR. Dále jsme získali CAJC, 4 x CAC, 5 x Res. CAC, BOB, 2 x krajský vítěz.

Prezentace našich pejsků,výstavy,odchovy,štěňata

Chov vícebarevných štěňátek. Navštivte nás!

Přijeďte se podívat a uvidíte že Americký kokršpaněl Vás okouzlí.Nabízíme krásná štěňátka v barvě blond,černé a tricolorní na mazlení i výstavy.

Myšlenkou našeho chovu pitbulla bylo a zůstává produkovat štěňata American pit bull terrier v nejvyšší možné kvalitě - vhodné k všestranému využití. Hledáte-li Top kvalitu, kontaktujte nás.

American PitBull Terrier - plemeno vyrovnané povahy s velkým srdcem a bezmeznou láskou k člověku,inteligentní,mazlivé, věrné, sportovní, houževnaté.

Chovatelské stanice Dynamic Life- Jack Russell terrier a Dynamic- American Pitbull terrier

Náš chov a naše práce s tímto vyjímečným plemenem nesmírně milující člověka je zaměřena na jeho sportovní a všestranné využití již od roku 1999.

Chov, konzultace,poradenství, prodej štěňat, sport, výstavy,doplnky, knihy, postroje,dlouholetá praxe, upřednostňujeme především povahové vlastnosti, nechováme psi kteří jsou agresivní a útoční k lidem, pouze legální využití našich zvířat,profesionalita, Reference: perfektní výsledky v chovu a sportu, spolupráce a výměna s prestižními chovateli buldoků po celém světě, výstavní výsledky mladých např. Best Puppy,dospělý jedinci umístění na předních místech mezinárodní výstavy posuzované zahraničními rozhodčími, nejlepší ocenění ve všech sportovních disciplínách.rekord of milenium weight pull-3200 kg, a mnoho dalších ocenění ve sportu.několikrát titul Iron Dog.

Chov AST, nabídka štěňat, život s Amstafy, video, BSL ...

Naše chovatelská stanice "AMERICAN IDOL" vznikla v roce 2008 za účelem chovat zdravé psy s typickými vlastnostmi, vyrovnanou povahou a standardním zevnějškem. Psy se snažíme všestranně rozvíjet a naplnit jejich potřeby. V neposlední řadě klademe důraz na správnou výživu. V prostředí malého chovu vytváříme optimální podmínky pro start, rozvoj a uplatnění všech vynikajících vlastností tohoto plemene.

st. Desert Storm - naším cílem je prezentovat amerického stafordširského teriéra jako psa vyrovnaného,nekonfliktního,socializovaného a všestaně využitelného. Naše psy můžete vidět na výstavách,kynologických cvičištích, nebo také na dětských táborech, či Dětských dnech, kde s nimi předvádíme poslušnost,ovladatelnost,a hlavně vrozenou mírumilovnost tohoto plemene vůči lidem... V roce 2005 plánujeme štěňátka...

Náš chov je založen na vynikající feně CESSY CELINE B.A.T.

Naše chovná stanice byla založena 15. 10. 2008 za účelem chovu kvalitních Amerických stafordšírských teriérů. Naše smečka je tvořena fenkou Cassia Presburg Staf a psem Imhotep Amazonka, kteří s námi bydlí v rodinném domku se zahradou. Naši psi jsou zdraví, vyrovnaní, oddaní a vstřícní. Soustředíme se na sportovní kynologii a na udržení standardu plemene(výkonnostní zkoušky i výstavy).

Jsme chovatelskou stanicí, která se zaměřuje nejen na exteriér, ale především na pracovní stránku tohoto plemene.Nejdůležitější vlastností našich psů, na kterou klademe důraz, je láska k lidem. Naše feny pracují jako canisterapeutičtí psi.

Zabýváme se chovem a výcvikem plemene AST. Fotogalerie,štěňátka,rodokmeny...
Naše dvě fenky : Xara Jopar a Gabrielle Of Fianna-imp.Maďarska

Naším chovatelským cílem je chovat kvalitní jedince po všech stránkách : zdravé, povahově vyrovnané jedince, pěkného exteriéru. Výběr jedinců, které dále použiji v chovu, je zaměřen především na zlepšení psychické a fyzické stránky Amstaffů, zachování typických amstaffích vlastností a pracovní upotřebitelnost. Mou snahou je odchovávat kvalitní psy, kteří jsou snadno cvičitelní, dá se s nimi žít v harmonii, vítěze srdcí členů rodiny, i když třeba nikdy neabsolvují žádné výstavy ani závody. Chováme málokdy ovšem o to pečlivěji vybíráme vhodné páry a budoucí majitele pro náš odchov. Důležitý je pro nás kvalitní chov s osobitým přístupem ke každému námi odchovanému jedinci a jejich majitelům.

Americký stafordšírský terier-milující pes k lidem,dětem.Cvičíme sportovní kynologii

zakladatelka naší chov.stanice je fenka Atilla Devilish Strings.Máme již první odchov a štěnatka velmi uspěšní na výstavách.Zabýváme se také canisterapii

Chovatelská stanice Minoli je zaměřená na loveckou kynologii

Americký stafordšírský teriér (Chovatelská stanice Presburg Staff)

Milujeme stafíky a snažíme se pozměnit ne příliš dobré povědomí veřejnosti o tomto krásném plemenu.

dlouholeté chovatelské zkušenosti, rádi poradíme, nezávazná prohlídka naší chovatelské stanice po domluvě možná

Internetové stránky věnující se plemeni Americký stafordšírský teriér. Naleznete zde informace a fotografie týkající se tohoto psa.

Chov Anatolského pasteveckého psa (kangal), nabídka štěňat i krytí.

CHovatelská stanice APP - kangalů. Základem chovu jsou 2 nepříbuzní jedinci importovaní z Francie.

Chovná stanice anatolského pasteveckého psa, odborné poradenství,prodej štěňat

Chovatelská stanice zabývající se chovem tureckého plemene kangal

Prioritou jsou pro nás zdravé odchovy. Bezcílný chov na kvantitu u nás nečekejte. Od narození vyrůstají naše štěňátka ve stálém kontaktu s celou rodinou i dalšími psy a jsou krmena kvalitní a vyváženou stravu pro správný vývoj. Do nové rodiny odcházejí výborně socializovaná.

Anatolský pastevecký pes je bezkonkurenční hlídač a miláček do rodiny

Stránky věnované tureckému národnímu plemeni Kangal, které je v Evropě registrováno pod FCI standardem č. 331 anatolský pastevecký pes. Informace o tureckých pasteveckých plemenech, naší kangalí fence Luně, mnoho fotek a odkazů.

Anglický buldok, Dobrman, Pražský krysařík. Nabídka štěňat, informace, rodokmeny, fotografie,  mnoho informací, odkazů, webringů , výsledky výstav, atd...  

Chovatelská stanice anglických buldoků - psů s úžasnou povahou a velkým srdcem.

Chovatelská stanice anglických buldoků v ČR. Vše o tomto skvělém plemeni, informace, fotky, štěňata.

Chovatelská stanice anglických buldoků,francouzských buldočků a mopsů.

Chov kvalitných anglických buldoků založený na importovaných krevních liniích z Anglie

Chovní, jedinci, foto, prodej štěňat, rodokmeny, výstavní úspěchy...

Věnujeme se chovu anglických buldoků. Máme dlouholeté zkušenosti s tímto plemenem.

Chovatelská stanice zabývající se chovem tohoto psího gladiátora. Odchov v bytě, celoživotní kontakt s majiteli.

Jsme malá chovatelská stanice, snažící se o chov zdravých, povahově vyrovnaných krásných bulíčků

Chovatelská stanice, zabývající se chovem anglických bullterriérů od roku 1995

Jsou převážě bez PP, ale hlavně bez lásky. Potřebují nový domov. Jsou všech možných barev, věků i povah...Dejte jim šanci

Stránka o plemeni - standard, informace o chovu a držení, výsledky vástav, ...

Zabýváme se chovatelskou činností. Vlastníme dvě feny. Anglického kokršpaněla barvy oranžový bělouš (bílozlatý) a bikolorního bígla (lemon/white). Bílozlatý kokršpaněl je perlou mezi anglickými kokršpaněly, nejen svým vzácným a atraktivním zbarvením, ale také svojí milou a přátelskou povahou a inteligencí. Nemají sklon k tloustnutí, v přírodě jsou velmi aktivní, ale doma jsou tiší a klidní. Mají hedvábnou a snadno udržovatelnou srst. V České republice jsou doposud vzácností, z tohoto důvodu jsme si naši kokršpanělku Shenna’s Breezy Braylin přivezli ze zahraničí, kde je jejich počet přece jen o něco vyšší. Bígl je hravý, stále veselý s neodolatelně milým výrazem. Je velmi inteligentní avšak dokáže své inteligence i zneužívat. Proto je důležité se bíglovi dostatečně věnovat již od štěňátka.

Budoucí chovatelská stanice, o našich mazlíčcích.

Kvalitní chov jednobarevných anglických kokršpanělů zdravých a s přátelskou povahou.

Stránky chovatelské stanice Dreamfilla´s. Výstavy, zkoušky.

chovatelská stanice jednobarevných a vícebarevných anglických kokršpanělů

Stránky chovatelské stanice Chelsealine, info o plemeni, historie, zdraví, výstavy, pravidelně aktualizovaný blog, rozsáhlá fotogalerie, stránky jsou k dispozici v anglické i španělské jazykové verzi

Stránky o lovecky upotřebitelných kokřících, myslivosti a taky o loveckém výcviku.

Černá a zlatá štěňátka odchovaná v bytě v rodině s dětmi. Nezávazná návštěva vítána.

Chováme Anglické koršpaněly černé, černé s pálením a zlaté.

Chov anglických kokršpanělů jednobarevných a vícebarevných.

Jsme začínající chovatelská stanice, která se zabývá chovem anglického kokršpaněla, jak jednobarevného, tak i vícebarveného s důrazem na zdraví a povahu štěňat. Všichni pejsci žijí s námi v bytě a jsou součástí rodiny. Pokud hledáte milého společníka, parťáka do pohody i nepohody,navštivte prosím stránky naší chovatelské stanice a možná najdete zalíbení v jednom z našich štěňátek.

V současné době nabízíme krycího psa, oranžového bělouše BENJI IDOL´S HERITAGE - lovecky vedený, po importovaném otci, zajímavý rodokmen. A časem bude těch kokrů víc, posila teamu, zlatý XL TEDDY MARCATO LINE, právě dospívá.

Chovatelská stanice plemene briard, skotský teriér a anglický kokršpaněl.

Kvalitní rodinný odchov založený na zdraví a upevňování vrozených vlastností.Hlavní zásady chovu - zdraví, nadhled a pohoda.

Chováme anglické kokršpaněly vícrbarevné s PP. Klademe důraz na zdraví chovných psů a fen.

Mou prioritou je odchovávat kvalitní zdravá a exteriérově nadějná štěňátka s vyrovnanou povahou a podporovat jejich lovecké vlohy.

Naši kokršpanělé spolu s naší rodinou prožívají svůj život na malebných Beskydských stráních.Naším krédem je odchov zdravých,plně socializovaných štěňátek,které se stanou pravoplatným členem lidské smečky a budou přinášet svým majitelům radost a potěšení.Štěňátka nabízíme v barvě zlaté,černé, černé s pálením a sobolí.Chovatelský servis je samozřejmostí a návštěvu rádi uvítáme

chov.stanice založena v roce 1988.Cílem našeho chovu je odchovávat pejsky s vynikajícím exteriérem,zdravé a přirozene rozvíjet jejich lovecké vlohy.

chováme jednobarevné anglické kokršpaněly, fcb: kokři z ořechového vrchu

- chovná zvířata barvy černé, černé s pálením, zlaté, sobolí a hnědého bělouše, štěňata na prodej, více na stránkách .

Prezentace chovných jedinců,rodokmeny,agility,fotogalerie,nabídka štěňat 

Chov anglických kokršpanělů, barva hnědá, hnědá s pálením, černá, černá s pálením.

Naším cílem je odchovávat vyrovnané jedince s dobrou povahou.

Náš chov kokříků, aktuality, výstavy, štěňátka, fotogalerie...

našim cílem je odchov zdravých, povahově vyrovnaných a exteriérově kvalitních kokříků. Snažíme se o zachování loveckých vloh, všichni naši psi jsou využíváni v lovecké praxi.

Chov plemene Anglický kokršpaněl od r. 1983,

Chováme anglické kokry vícebarevné, členy CHS je chovný pes Ch.Hugo Boy Pepinos, chovná fena Ch.Joanne z Fusberku a dorost Jun.Ch.Bětuška z Dubolky

Stránky věnované jednomu úžasnému kokrovi - v blízké době jich bude více.

rodinná chovatelská stanice anglických mastifů. Nabídka krycího psa - typického představitele plemene se správně modelovanou hlavou, výjimečného meruňkovo zlatého zbarvení, s nulovou dysplazií a výbornými výstavními výsledky.

Anglický mastif je impozantní plemeno,které dokáže neskonale rozdávat svoji lásku všem svým bližním,uctívat je a opatrovat je, před všemi vetřelci.

Chovatelská stanice Abglických mastifu nabízí štěňátka plavé barvy.

Zabýváme se chovem mastifa od roku 2000 . Naše CHS je registrovaná od roku 2001.Klademe důraz nejen na exterierové kvality, ale hlavně na  kvalitní zdravotní stav odchovů. Štěňata a všichni naši pejsci jsou zvyklí žít ve smečce a vyrůstají ve společnosti našich malých dětí. Kompletní chovatelský servis. Naše odchovy nám nedělají na výstavách ostudu.

Na těchto stránkách naleznete nejen informace o naší malé chovatelské stanici, ale i zajímavé odkazy na další chovatele a kluby. V rodinném domě s velkou zahradou s námi žijí dvě jezevčice dlouhosrsté a jedna fenka anglického setra Flora z Lodínských luhů.

odchov zdravých jedinců,výcvik loveckého psa

Zabýváme se chovem anglických setrů. V naší Ch.s máme čtyři chovné feny, tři z nich jsou šampionky. Při výběru krycího psa dbáme na zdravotní a pracovní stránku budoucího otce našich štěňat

Chováme setrušky s PP.. Naše fenky jsou pracovně a výstavně užasný.

Jsme malá chovná stanice anglických setrů a najdete nás v Praze poblíž parku Stromovka. Našim záměrem není produkovat co možná největší počet štěňat, ale dbát na zdraví a kvalitu našich odchovů. Spojení krycích psů pečlivě plánujeme, tak aby štěňata z tohoto spojení byla zdravá, vhodná pro výstavy, ale měla zároveň i lovecké vlohy.

 

CHS CIZERA se zabývá chovem loveckého plemene Anglický špringršpaněl. Připravujeme své svěřence na výstavy a lovecké zkoušky. Zároveň poskytujeme i základní výcvik v poslušnosti a ovladatelnosti pro ty, kteří chtějí mít pejska jen jako kamaráda. Pro naše odchovaná štěňata poskytujeme chovatelský servis, nabízíme pomoc a rady novým majitelům - podrobnosti na našich stránkách.

V současné době máme jednoho chovného pejska - ICH Race of SUn Darrem Canis, a jednu fenku Hannah Rút, od které na jaře 2004 očekáváme štěňátka ze špičkového zahraničního krytí.

Hadí vrch je chovatelská stanice, zaměřená na odchov anglického špringršpaněla, určeného především pro mysliveckou činnost.

Zabýváme se chovem loveckých plemen, naši psi jsou aktivně využíváni v myslivosti, agility a slaví úspěchy i na výstavách.

Chceme chovat lovecké pomocníky i skvělé rodinné společníky!

chov ASS s důrzem na lovecké vlastnosti,

Zlepšení ušlechtilého plemena anglických špringršpanělů po stránce pracovní i exteriéroví

Chováme sportovní a kamarádské plemeno pro milovníky nejrůznějších psích aktivit, které umí i bezvadně lenošit

Chov loveckých psů určených pro práci.

Anglický toy teriér (Chovatelská stanice Candys Bohemica)

Stránky ze života našeho chovného psa Beryc Dakam - Appenzellský salašnický pes. Postupně se dozvíte, jak vypadá náš den, čím krmíme, něco málo o přírodní stravě BARF, naše výstavní úspěchy a neúspěchy, výcvik a volný čas se psem.

V naší chovné stanici máme zatím jednu krásnou inteligentní fenku Akiru, dobrou hlídačku, sportovně založenou kamarádku, která nás vždy potěší. V současné době i skvělou mámu.

Výstavne a chovne úspešná chovateľská stanica málopočetného plemena Appenzellský salašnícky pes. Náš chovný pár je bez dysplazie, šteniatka sú vychovávané s láskou v domácom prostredí v rodine veterinára. Toto plemeno je stredne veľké s krátkou hustou srsťou, ktorá umožňuje chov vonku po celý rok. Rodený strážca: cudzím veľmi neverí, ale svoju rodinu oddane miluje. Appenzell sa rýchlo učí, má rád deti, je vhodný na všestranný výcvik. Nemá predispozície na žiadne choroby. Dožíva sa cca 13 rokov, je to veselý, hravý, temperamentný psík milujúci pozornosť svojho pána.

Máme druhý vrh štěňat. Štěňátka jsou vychovávána doma s velkou péčí se záměrem jejich maximální socializace. Více na našich www stránkách.

Informace o plemeni, o naší fence, nabídka štěňat, rodokmen, fotogalerie, odkazy.....

Chovatelska stanice Argentinskych dog,predstaveni tohoto plemene, nasich fen,psu. Nabidka stenatek. V pripade dovolene,nemoci-umisteni Vaseho pejska u nas. Poradenstvi v chovu,vycviku.

Chovatelská stanice Dobyvatel klade důraz na zdravotní stav psů, dobrou povahu, zachování vrozených vloh, perfektní exteriér i rodokmen. Jsme malá chovatelská stanice, která věnuje každému pejskovi individuální výcvik dle jeho potřeb.

Tato chovatelská stanice se zabývá pouze chovem plemene argentinská doga. Dále se věnujeme sportovnímu výcviku tohoto plemene.

CHS Austrind je malá chov. stanice, zabývající se chovem ACD, pražského krysaříka a ruského toye.

Nejstarší chovatelská stanice v ČR zabývající se chovem ACD. Chovný pes, imp. USA, červený, Šampion AKC, veškeré zdravotní zkoušky negativní - včetně prověření DNA na nepřítomnost genů pro dědičné poruchy zdraví!

Od roku 1998 chováme také toto nevšední pracovní plemeno. Australáci jsou nesmírně milí a příjemní společníci i výborní pracovní psi. Jsme členem prestižní Australian Cattle Dog Community Europe. Chováme psy v obou barevných rázech.

Chovatelská stanice s výstavně úspěšnými jedinci se sportovním využitím.

Coco Indiana Gold Florén

Zabýváme se chovem odolných pracovních plemen psů Australský honácký pes, Australská kelpie a Australský ovčák. Naše krédo: Zdraví -Výkon - Krása. Plemena jsou vhodná pro PRÁCI S DOBYTKEM, PASENÍ nebo AGILITY, FLYBALL, DOG DANCING, DOGFRISBEE apod.

Hanynka je pravý australák - stále dobře naladěná, aktivní a připravena udělat cokoli mi na očích vidí. Má složené zkoušky i tituly z výstav a stále nám dělá radost.

Chovatelská stanice s dlouholetou tradicí (v roce 2005 již 20roků!),která chová plemena německý ovčák + shih-tzu, nově nyní také Australský ovčák.Na našich stránkách najdete nadějného mladého psa - Evropský vítěz mladých 2005,šampion, RTG kyčlí i loktů negativní,negativní vyšetření oči. Máme také bluemerle fenku import Francie.Ještě v závěru roku předpokládáme první vrh tohoto plemene v naší chovatelské stanici

Chovatelská stanice australských ovčáků. Na našich stránkách naleznete spoustu informací o plemeni, články o genetice, zdraví a samozřejmě také o našich psech. Přiďte nás navštívít :-)

V současné době máme v naší chovatelské stanici dva jedince plemene australský ovčák: JCh.,Ch. LAS ROCOSA RUSTY BULL - pes ve zbarvení red merle, import USA, JCh. RISING SUN TRUE & GENTLE MATE - fena ve zbarvení black tricolor, import USA

jsme malá chovatelská stanice, která odchovává s velkou láskou a péčí, věnujeme se kynologickým sportům

Australský ovčák - zdraví, výstavy, socializace, sport, canisterapie, venčení, mazleníčko

Krása, elegance, temperament, vrozená inteligence....... - seznamte se s úžasným plemenem, jakým australský ovčák bezesporu je, na našich stránkách...

Chov australského ovčáka a bernského salašnického psa

na našich stránkách najdete vše o našich fenách,odchovech,aktuálně o štěňátkách a také spoustu dalších zajímavostí ze života  "Aussies"

Naše chovatelská stanice byla založena v roce 1993 a je zaměřena na chov plemene CANE CORSO ITALIANO a AUSTRALSKÝ OVČÁK - SHEPHERD. Ke psům jsme zakoupili moje vysněné FRÍSKÉ KONĚ. Psi s nimi běhají, když jsme na projížďkách. Pejskům se snažíme věnovat po všech stránkách naplno. Jsou to členové naší rodiny a hlavně kamarádi. Naši psi jsou vždy řádně socializováni. Našim cílem je snaha odchovat kvalitní jedince, kteří budou typickými představiteli plemene, nejen po stránce exteriéru, ale budou i povahově kvalitní !

Vážné i nevážné info o plemeni australský ovčák, zejména o jednom blue merle australáčkovi jménem Emir Ew-Bor, jeho aktivitách, kamarádech atd.

Všestranné využití a výborný exteriér.

Zabýváme se chovem odolných pracovních plemen psů Australský honácký pes, Australská kelpie a Australský ovčák. Plemena jsou vhodná pro PRÁCI S DOBYTKEM, PASENÍ nebo AGILITY, FLYBALL, DOG DANCING, DOGFRISBEE apod.

Australský ovčák (Chovatelská stanice Marrandi - Rusko)

Aktivní, veselý, nelínající psík, bez teriérských neduhů

Naším záměrem jsou odchovy slušného exteriéru, vyrovnaných povah a dobrého zdraví. Společníci, kteří zároveň budou novým majitelům vhodným parťákem i pro sport.

odchov zdravých jedinců,výcvik loveckého psa

Auvergneský ohař (Chovatelská stanice di Margherita)