O nás | Feny | Odchovy | Štěňata | Kontakt
 

O nás

Je to můj velký koníček, tihle ti papilloni. Jejich chovem se zabývám od roku 1994. Jde o  rodinný hobby - chov a štěňátka si odchovávám pro rPro zvětšení klikněte!adost a potěšení. Mívám někdy jeden, někdy dva vrhy do roka. Vždy bych si nejraději nechala všechna štěňátka doma, ale není to možné. Musím je nabídnout k prodeji.

A tak našim budoucím majitelům nabízíme stálý kontakt a mohou se spolehnout na náš chovatelský servis. V chovu dbáme pochopitelně na zdraví našich odchovanců, což je pro nás prioritou. Žijeme ve vých. Čechách mezi Železnými horami a Vysočinou. Kolem domu máme velký vlastní prostor, kde se naše holky i s dětičkami vždy dosytosti vyběhají a pak hurá domů, kde žijí a spí s námi jako členové rodiny.

Štěňátka odchováváme pouze s PP. Od nás odcházejí k novým majitelům řádně socializovaná, se zdravotním průkazem, europasem, čipovaná a s kupní smlouvou. Jsme rádi, když noví majitelé zůstávají s námi ve stálém kontaktu a můžeme tak sledovat další vývoj našich odchovů a poradit s problémy, pokud se vyskytnou.

 

Eva Dostálová, Zaječice 277, 538 35
e-mail:
edam@email.cz